Ndahen baras City dhe Liverpool, i bëjnë favor të madh Unitedit (VIDEO) – Lajmi.net
Ndahen baras City dhe Liverpool, i bëjnë favor të madh Unitedit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:22, 19 March 2017
Manchester City dhe Liverpool kanë ndarë pikët në derbin e xhiros së 29-të të Premierligës.

Në ‘Etihad Stadium’, City dhe Liverpool kanë luajtur barazim 1:1.

Të dy golat e kësaj ndeshje u shënuan në pjesën e dytë.

Milner nga penalltia kaloi në epërsi Liverpoolin në minutën e 51-të, ndërsa Aguero në minutën 69-të barazoi për 1:1.

Barazimi i këtyre dy skuadrave i shkon shumë përshtati Manchester Unitedit, që është vetëm katër pikë larg Liverpoolit, dhe atë me dy ndeshje më pak të zhvilluara./Lajmi.net/


Sergio Aguero Goal HD – Manchester City 1-1… by Video-Live


usguydsguysdgusdgcshd by nammakudla

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO