Mourinho: Ky yll i madh nuk do të luajë më në Man Utd (FOTO) – Lajmi.net
Mourinho: Ky yll i madh nuk do të luajë më në Man Utd (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 8:56, 18 May 2017
Lajm shumë i keq për Manchester United.

David de Gea nuk do të luajë më për Manchester United gjatë këtij sezoni, ka konfirmuar Jose Mourinho.

“Ndeshja e parë parasezonale do të jetë ndaj La Galaxy. Joel do të luaj ndeshjen e mbetur ndaj Crystal Palace në Premierligë, ndërsa Roero do të luaj në finale të Europa League”, tha Mourinho pas barazimit të mbrëmshëm me Southampton 0:0.

“De Gea është portieri më i mirë në botë dhe natyrisht ne duam që ai të vazhdojë të luajë me ne”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball