Morata ka një lajm të keq për Barcelonën – Lajmi.net
Morata ka një lajm të keq për Barcelonën
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:25, 10 February 2018
“Marca” shkruan se ish ylli i Real Madridit synon të kthehet me kohë për ballafaqimin ndaj Barcelonës.

Alvaro Morata synon të kthehet në ekipin e Chelseas për duelin me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi spanjoll ka munguar në periudhën e fundit për shkak të një lëndimi.

Por, e përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se ish ylli i Real Madridit synon të kthehet me kohë për ballafaqimin ndaj Barcelonës, përcjell “lajmi.net”.

Në mungesë të Moratas, Chelsea ka hyrë në krizë të golave duke pësuar humbje të njëpasnjëshme nga Bournemouth dhe Watford në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO