Monchengladbach po e rrit Xhakën e ri (VIDEO) – Lajmi.net
Monchengladbach po e rrit Xhakën e ri (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 22:21, 29 December 2017
Ekipi gjerman Borussia Monchengladbach me shumë kujdes po e rrit futbollistin kosovar te skuadra e grupmoshave të reja.

Andi Seferi për faktin se luan në ekipin dhe pozitën e njëjtë po vlerësohet si pasardhës i Granit Xhakës që gjermanët e deshën shumë.

Fjalët kyçe: Andi Seferi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan