Monaco – Juventus, ky ekip e kishte fituar takimin e tyre të parë në gjysmëfinale (FOTO) – Lajmi.net
Monaco – Juventus, ky ekip e kishte fituar takimin e tyre të parë në gjysmëfinale (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:32, 21 April 2017
Monaco dhe Juventus janë takuar më herët në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Bianconerët ka fituar me rezultat të përgjithshëm 6-4 më 1997/98.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Juventus, Monaco

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble