Messi: Nuk e dua këtë yll të PSG-së te Barcelona – Lajmi.net
Messi: Nuk e dua këtë yll të PSG-së te Barcelona
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:00, 13 March 2018
Messi ia ka bërë me dije klubit që nuk pajtohet me transferimin e Verrattit.

Leo Messi nuk e dëshiron Marco Verrattin te Barcelona.

Ky është lajmi befasues që vjen nga “Diario Gol”, përcjellë “Lajmi.net”.

Italiani u lidh me një kalim te Barcelona, pasi që shihej si zëvendësues ideal për Andres Iniestan dhe Xavin.

Mirëpo, Messi ia ka bërë me dije klubit që nuk pajtohet me transferimin e Verrattit.

Gjithsesi, italianin mund ta shohim në La Liga, pasi që për të është interesuar edhe Real Madridi, që e sheh si zëvendësues të Luka Modric. /Lajmi.net/

Image result for verratti

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO