Mercedes E Class 2017, shumë i fortë në aksident (Video) – Lajmi.net
Mercedes E Class 2017, shumë i fortë në aksident (Video)
Autori: Lajmi.net Auto 16:10, 17 May 2017
Kompania Mercedes njihet për veturat e saj mjaft të shpejta luksoze dhe shumë të qëndrushme.

Këtë më së miri e tregon modeli i ri E Class, i cili ka kaluar me sukses të lartë testin e aksidentit.

Mercedes E Class i ka përballuar mjaft mirë goditjeve ballore, por edhe më i fortë u tregua në ato anësore./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels