Menaxheri i Hysajt zbulon ekipin për sezonin e ri – Lajmi.net
Menaxheri i Hysajt zbulon ekipin për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:53, 16 May 2018
Elseid Hysaj nuk do të largohet nga Napoli, pas përfundimit të këtij sezoni.

Agjenti i Elseid Hysaj Mario Giuffredi shuan përfundimisht zërat që e japin të ardhmen e mbrojtësit shqiptar larg Napolit.

Në ditët e fundit mediat angleze kanë aluduar rreth një kalimi të mundshëm të Hysajt te Manchester United në merkaton e kësaj vere por në një intervistë për Radio Kiss Kiss që qëndron shumë pranë klubit të Napoli, menaxheri i kuqeziut ka theksuar se me apo pa trajnerin Maurizio Sarri, Hysaj do të qëndrojë tek Napoli sepse presidenti De Laurentis do të ndërtojë një skuadër akoma edhe më shumë kompetitive se kjo aktuale për të fituar trofe në të ardhmen.

Giuffredi shtoi se Elseidi është shumë i lumtur te Napoli dhe dëshiron të qëndrojë gjatë në San Paolo.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO