Mediet në Angli të sigurta: Ja ku transferohet Bale – Lajmi.net
Mediet në Angli të sigurta: Ja ku transferohet Bale
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:56, 15 April 2018
Thashethemet për transferimin e Gareth Bale te Interi sa shkojnë e rriten.

Tani janë mediet në Angli që konfirmojnë se marrëveshje Inter-Real Madrid për Gareth Bale mund të arrihet.

Ishte ‘Independent’ që raportoi fillimisht, ndërsa tani ‘SkySport’ thotë se Inter do të transferojë Bale në fund të sezonit.

Problemi fillestar te kjo marrëveshje, është kostoja e lartë e Bale, por Inter falë raporteve të mira me Real Madrid, shpreson të arrijë një marrëveshje të pranueshme.

Bale po kalon kohën më të vështirë të Real Madrid që nga transferimi nga Tottenham në vitin 2013./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO