Manchester United e nis furishëm sezonin e ri, dhuron spektakël ndaj West Hamit (VIDEO) – Lajmi.net
Manchester United e nis furishëm sezonin e ri, dhuron spektakël ndaj West Hamit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:49, 13 August 2017
Manchester United e ka nisur me fitore sezonin e ri në Premierligë.

Skuadra e Jose Mourinhos me një paraqitje spektakulare ka mposhtur 4:0 West Hamin, që ishte inferior në këtë përballje.

Debutim për t’u vlerësuar kishte edhe Romelu Lukaku, sulmuesi i ardhur nga Evertoni.

Lukaku shënoi në minutat 33’-të dhe 53’-të.

Martial në minutën e 88’-të shënoi për 3-0, ndërsa fitoren e vulosi Paul Pogba në minutën e 90’-të./Lajmi.net/


Romelu Lukaku Goal HD – Manchester United 1… by Football–Live


Romelu Lukaku GOAL HD – Manchester United 2-0… by footballgoalshow


3-0 Anthony Martial GOAL HD – Manchester United… by soccerhub3651


Paul Pogba Goal HD – Manchester United 4 – 0… by fififilive

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper