Man Utd – Liverpool, mungon Pogba? – Lajmi.net
Man Utd – Liverpool, mungon Pogba?
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:01, 10 March 2018
Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba vuan nga një lëndim i pësuar në stërvitje të premten.

Paul Pogba mund të mungojë në derbin mes Manchester United dhe Liverpool pasi nuk u paraqit në hotelin e skuadrës së tij.

“Sun Sport” ka njoftuar se futbollisti më i shtrenjtë i Premierligës vuan nga një lëndim i pësuar në stërvitje të premten.

Dhe, francezi nuk është parë në qendrën e ekipit në hotelin The Lowry në Manchester ku kanë qëndruar bashkëlojtarët e tij në mbrëmjen e shkuar, përcjell “lajmi.net”.

Pogba do t’i nënshtrohet një testi fizik në orët e ardhshme për të konfirmuar nëse do të luajë në duelin e madh ndaj Liverpoolit që do të fillojë nga ora 13:30. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Manchester United, Paul Pogba

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool