Man City – Liverpool, rezultat befasues pas pjesës së parë – Lajmi.net
Man City – Liverpool, rezultat befasues pas pjesës së parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:18, 19 March 2017
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e derbit Manchester City – Liverpool, ndeshje kjo që po luhet në ‘Etihad Stadium’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals