Makina luksoze të braktisura (Foto) – Lajmi.net
Makina luksoze të braktisura (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:01, 19 March 2017
Këta imazhe tregojnë makinat që kushtojnë miliona dhe që janë të braktisura nga pronarët e tyre.

Brenda kësaj “xhungle” me makina të harruara në Kinë, ndodhen edhe dy automjete të tipit “Bentleys”, dy “Land Rover”, tri “Mercedez Benz” dhe një motoçikletë e vjetër, raporton “People’s Daily Online”.

Këto makina kanë një gjë të përbashkët, të gjitha janë braktisur nga pronarët e tyre dhe janë lënë në një vend të harruar. Në këtë vend ndodhen rreth 200 automjete të braktisura. Ka makina që janë aty më shumë se dy vite, ku pemët dhe bari janë rritur, duke i mbuluar ato. Shumica e këtyre makinave janë përfshirë në krime të ndryshme, si pasojë pronarët nuk mund t’i marrin mbrapsht.

34F99B8A00000578-0-image-a-113_1465226748768-620x40834F99B2600000578-0-image-a-108_146522674340534F99B3100000578-0-image-a-107_146522674136434F99B3600000578-0-image-a-104_146522673940134F99B4300000578-0-image-a-102_146522673756734F99B5200000578-0-image-a-114_146522675241834F99B9500000578-0-image-a-111_146522674556234F99BB000000578-0-image-a-94_1465226729721

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO