Majlinda Kelmendi shpallet Sportistja e Vitit nga Komiteti Olimpik – Lajmi.net
Majlinda Kelmendi shpallet Sportistja e Vitit nga Komiteti Olimpik
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 20:30, 22 February 2017
Majlinda Kelmendi e ka fituar edhe një çmim tjetër.

Komiteti Olimpik i Kosovës ka shpallur sot laureatët e vitit 2016.

Ashtu siç pritej, Sportistja e Vitit është zgjedhur Majlinda Kelmendi, përcjellë “lajmi.net”.

Ndërkohë, çmimin e Sportistit të Vitit e ka marrë karateisti Herolind Nishevci.

Epitetin e trajnerit të vitit e ka marrë Driton Kuka. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2