Mahrez shkakton problem të madh në skuadër pas ndeshjes me Arsenalin – Lajmi.net
Mahrez shkakton problem të madh në skuadër pas ndeshjes me Arsenalin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 11:50, 13 August 2017
.

Riyad Mahrez ka shkaktuar problem te Leicester City.

Algjeriani kërkon të largohet medoemos nga “Foxes” gjatë këtij muaji.

Sipas mediave angleze, ai iu ka kërkuar drejtuesve të klubit që ta shesin te Roma, përcjellë “Lajmi.net”.

Mahrez po bën presion që operacioni të kryhet sa më shpejtë.

Ndryshe, tifozët e Leicesterit e kanë kritikuar atë pas ndeshjes me Arsenalin, duke i thënë që të largohet në drejtim të Romës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO