Luka Modric vendos përfundimisht për të ardhmen – Lajmi.net
Luka Modric vendos përfundimisht për të ardhmen
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:04, 10 August 2018
Lojtari më i mirë i Kupës së Botës të mbajtur në Rusi, ka vendosur për të ardhmen.

Mesfushori kroat ka vendosur të mbetet pjesë e skuadrës më të suksesshme në Evropë, Real Madridit, duke refuzuar Interin.

Ky është lajmi i fundit i publikuar në medien spanjolle ‘AS’.

Këtë vendim 32 vjeçari e ka marrë pas takimit sy me sy me presidentin Florentino Perez.

Perez i ka propozuar kontratë të re Luka Modricit, me të cilën mund ta bëjë lojtarin më të paguar në skuadër.

Modric aktualisht te Real Madrid fiton 6.5 milionë euro në sezon, shumë më pak se Bale, Ramos, Kroos dhe Benzema./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO