Liverpool dhe Chelsea në garë për yllin e Bayernit (FOTO) – Lajmi.net
Liverpool dhe Chelsea në garë për yllin e Bayernit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 20:56, 25 August 2017
Liverpool dhe Chelsea vazhdojnë të jenë në kërkim të përforcimeve të reja, kur kanë mbetur edhe një javë deri në përfundimin e afatit kalimtar veror.

Të dy këto skuadra, kanë hyrë në garë për të nënshkruar me yllin e Bayern Munich, Renato Sanches.

Sipas anglezes ‘metro’, Liverpool dhe Chelsea, janë të gatshëm të paguajnë 32 milionë euro për 20 vjeçarin portugez, aq sa po kërkon Bayern Munich, për të cilin një vit më parë pagoi 80 milionë euro.

Për Sanches, këtë verë interesim të madh ka shprehur edhe Milani, por nuk arriti të gjejë një marrëveshje me skuadrën bavareze./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion