LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve (VIDEO) – Lajmi.net
LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:44, 21 April 2017
Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid presin shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve.

Dhe, UEFA ka sqaruar të gjitha detajet e shortit të sotëm që do të fillojë nga ora 12:00.

Asnjëra nga skuadrat – përfshirë ato nga i njëjti shtet – nuk e kanë të ndalur të takohen mes vete, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ekipi që tërhiqet i pari do ta zhvillojë ndeshjen e parë në shtëpi.

VIDEO: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/draws/round=2000786/index.html

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball