Leicester shënon gol pas një aksioni sikurse në ‘Play Station’ (VIDEO) – Lajmi.net
Leicester shënon gol pas një aksioni sikurse në ‘Play Station’ (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:35, 18 March 2017
Aksioni i javës në Premierligë është parë në ndeshjes West Ham – Leicester City. Ishte mysafirët që organizuan një aksion të bukur sikur në ‘Play Station’, për të shënuar një gol të bukur me anë të Huth.


Robert Huth Goal HD – West Ham United 0-2… by socerhub365

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Leicester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals