LeBron James ia theu rekordin, “çmendet” Shaquille O’Neal (VIDEO) – Lajmi.net
LeBron James ia theu rekordin, “çmendet” Shaquille O’Neal (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:06, 1 April 2017
Më 26 pikë të shënuar në ndeshjen mes Clevelad Cavaliers dhe Bulls, LeBron James u bë koshashënuesi i shtatë më i mirë në histori të NBA.

James me 28,599 pikë, hyn në histori si koshashënuesi i shtatë i NBA-së, duke kaluar legjendën amerikane Shaquille O’Neal.

Thyerja e këtij rekordi, “nuk” i ka pëlqyer Shaquille O’Neal, i cili reagoi në mënyrë të çuditshme pas kuptoi këtë lajm./Lajmi.net/


video-1491058961 by lajmi-net

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO