Lazio humbi ndaj Juves, shikoni reagimin e tifozit (VIDEO) – Lajmi.net
Lazio humbi ndaj Juves, shikoni reagimin e tifozit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:03, 18 May 2017
Tifozët e Romës kanë nisur të tallen me reagimin përlotës të një tifozi të Lazios, gjatë finales së Kupës ndaj Italisë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Lazio, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball