LAJMI I FUNDIT: Policia arreston Liridon Lecin e Prishtinës (FOTO) – Lajmi.net
LAJMI I FUNDIT: Policia arreston Liridon Lecin e Prishtinës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 17:35, 30 April 2017
Mbrojtësi i Prishtinës, Liridon Leci, është arrestuar nga policia e Kosovës.

Klubi bardhekaltër me anë të një njoftimi në Facebook, ka bërë të ditur se mbrojtësi Leci është arrestuar nga policia e Kosovës, duke shtuar se kjo e fundit ka kaluar çdo lloj protokolli që i takon një ndeshje.

I gjithë ky incident duket se ka ndodhur pas ndeshjes në Pejë, ku Prishtina mposhti Besën 1:2.

“Situate kaotike, Liridon Leci eshte arrestuar pas ndeshjes nga policia. Policia e ka kapercyer cdo lloj protokolli qe i takon ne nje ndeshje futbolli. Situate e papare ne stadiumet tona. Skuadra do te shkoj me gjithe autous para stacionit te policise”, thuhet në njoftimin e Prishtinës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: F.C Prishtina, Liridon Leci

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball