Kush me kë do të takohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve? – Lajmi.net
Kush me kë do të takohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve?
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:25, 17 March 2017
UEFA ka caktuar çiftet e çerekfinales. Por, kush me kë do të takohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve?

Atletico Madrid – Leicester City, Borussia Dortmund – Monaco, Bayern Munich – Real Madrid, Juventus – Barcelona.

Këto janë çiftet e çerekfinales në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

Por, kush me kë do të takohet në gjysmëfinale?

Njësoj si në edicionet e fundit, do të ketë prap short për fazën tjetër të garës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush