Kundërshtar i frikshëm për Kukësin në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Kundërshtar i frikshëm për Kukësin në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:10, 19 June 2017
Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti për turin e parë dhe të dytë kualifikues të Ligës së Europës.

Kampionët e Shqipërisë, Kukësi, do të ndeshjen në turin e dytë kualifikues ndaj kampionëve të Moldavisë, Sherifi i Tiraspolit.

Ndeshja e parë për ekipin e drejtuar nga Ernest Gjoka do të jetë në transfertë, ndërsa e kthimit në shtëpi.

 

Fjalët kyçe: Kukesi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble