Kondogbia me super-gol kalon në epërsi Interin (VIDEO) – Lajmi.net
Kondogbia me super-gol kalon në epërsi Interin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 18:30, 18 March 2017
Interi ka kaluar në epërsi ndaj Torinos, me golin e bukur të shënuar nga Kondogbia.


Geoffrey Kondogbia GOAL HD -Torino 0-1 Inter 18… by 87taras
Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan