Klopp nervozohet nga legjenda e Shqipërisë – Lajmi.net
Klopp nervozohet nga legjenda e Shqipërisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:35, 14 November 2017
Igli Tare e ka befasuar për të keq Liverpoolin.

Drejtori sportiv i Lazios ka vendosur një klauzolë në kontratën e mbrojtësit Stefan De Vrij, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave “Messaggero”, De Vrij tani kushton 30 milionë euro.

Kjo i prishë shumë punë Liverpoolit, që kërkonte mbrojtësin në janar.

25-vjeçari kërkohet edhe nga Manchester United dhe Inter. /Lajmi.net/

de-vrij-lazio-2014-2015-690x400

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan