Juventus – Real Madrid, e pabesueshme çfarë ka ndodhur në Cardiff (FOTO) – Lajmi.net
Juventus – Real Madrid, e pabesueshme çfarë ka ndodhur në Cardiff (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:48, 11 May 2017
Tifozët do të kenë telashe në Cardiff.

Juventus dhe Real Madrid do të ndeshen në finalen e Ligës së Kampionëve.

Por, disa javë para duelit të madh më 3 qershor në Cardiff, ka ndodhuë diçka e pabesueshme.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se të gjitha hotelet afër stadiumit janë rezervuar, përcjell “lajmi.net”.

Të gjithë tifozët që planifikojnë të udhëtojnë për ta ndjekur finalen duhet të ngushëllohen me apartamante deri në 30 kilometra larg stadiumit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion