Juventus fiton “duelin” e parë me Realin në finale … (FOTO) – Lajmi.net
Juventus fiton “duelin” e parë me Realin në finale … (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:05, 13 May 2017
Real Madrid nga ana tjetër është i detyruar që të luajë me fanellën e dytë ose tretë.

Juventus do ta luaje si vendase finalen e madhe të Cardiff-it më 3 qershor ndaj Realit. Në këtë mënyrë bardhezinjtë kanë të drejtën që në këtë përballje të luajnë me fanellën e tyre të parë, bardhezi.

Reali nga ana tjetër është i detyruar që të luajë me fanellën e dytë ose tretë, pasi e para e bardha nuk mund të përdoret.

“Galaktikët” do të paraqiten me ngjyrën vjollcë dhe jo të zezë siç ishte menduar në fillim nga mediat spanjolle.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy