Ja si e shkatërruan autobusin e Plisave në Mitrovicë (FOTO) – Lajmi.net
Ja si e shkatërruan autobusin e Plisave në Mitrovicë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 23:44, 17 February 2017
Nuk ka kaluar edhe kësaj here pa incidente përballja mes ‘Torcidas’ dhe ‘Plisave’.

Në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ku Sigal Prishtina e mposhti Trepçën në ‘Minatori’, ka pasur incidente mes tifozërive.

Kjo bëri që pas pjesës së parë policia të largojë nga palestra ‘Plisat’.

Autobusi i këtyre të fundit sipas një fotografie të postuar në rrjetet sociale, është dëmtuar nga tifozët vendas, që i kanë thyer xhamat.

Këtë e konfirmojnë ‘Plisat’ me anë të një postimi në Facebook./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO