Ja sa milionë euro fitoi Conte pas shkarkimit nga Chelsea – Lajmi.net
Ja sa milionë euro fitoi Conte pas shkarkimit nga Chelsea
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:26, 12 July 2018
Chelsea do t’i paguajë 9 milionë euro Contes.

Chelsea ka shkarkuar Antonio Conten.

Dy palët kanë rënë dakord për shumën e dëmshpërblimit për italianin, përcjellë “Lajmi.net”.

Chelsea do t’i paguajë 9 milionë euro Contes.

Kjo pasi që ai ishte nën kontratë dhe nuk dëshiroi të largohej.

Pasuesi i Contes do të jetë një tjetër trajner italian – Maruizio Sarri. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO