Isco: Reali e meritoi fitoren – Lajmi.net
Isco: Reali e meritoi fitoren
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 8:14, 9 August 2017
Real Madrid e ka merituar fitoren ndaj Manchester Unitedit.

Kështu ka deklaruar njëri nga realizatorët në fitoren e Realit, mesfushori Isco.

Isco ka thënë se Real Madrid ishte skuadër më e kompletuar, dhe e meritoi fitoren.

“Ne kishim më shumë mundësi për të shënuar më shumë gola dhe kjo na bëri më të vështirë ndehsejn në fund”, deklaroi Isco, përcjell lajmi.net.

“Në përgjithësi skuadra luajti një lojë të kompletuar dhe meritoi fitoren”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Isco, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball