Inter – Chievo, goli i parë – Lajmi.net
Inter – Chievo, goli i parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:30, 3 December 2017
Rezultati u zhbllokua nga Ivan Perisic.

Interi ka kaluar në epërsi ndaj Chievos.

Rezultati u zhbllokua nga Ivan Perisic.

Kroati shënoi nga afërsia për 1:0. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO