Ibrahimovic ndahet nga Man Utd, zgjedh klubin që ka shumë tifozë në Kosovë – Lajmi.net
Ibrahimovic ndahet nga Man Utd, zgjedh klubin që ka shumë tifozë në Kosovë
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 9:29, 12 January 2018
Zlatan Ibrahimovic është parë në Stamboll ku është duke zhvilluar negociata për transferim në Besiktas.

Zlatan Ibrahimovic është i gatshëm ta shkëpus kontratën në Manchester United.

Mediat angleze raportojnë se sulmuesi suedez është i pakënaqur me hapësirën e kufizuar për lojë dhe mund të largohet nga klubi si futbollist i lirë.

E ardhmja e tij raportohej se mund të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përcjell “lajmi.net”.

Por, sot qarkullon lajmi se Ibrahimovic është parë në Stamboll ku është duke zhvilluar negociata për transferim në Besiktas, klub që ka shumë tifozë edhe në Kosovë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown