Guardiola dhe Klopp me befasi në formacionet e super-ndeshjes (FOTO) – Lajmi.net
Guardiola dhe Klopp me befasi në formacionet e super-ndeshjes (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:39, 19 March 2017
Manchester City dhe Liverpool zhvillojnë sot kryendeshjen e javës në Premierligë.

Trajneri i vendësve, Pep Guardiola, ka në dispozicion të gjithë futbollistët, përpos atyre që mungojnë që një kohë të gjatë: Gabriel Jesus, Ilkay Gundogan dhe Vincent Kompany.

Në anën tjetër, Liverpooli mund të jetë pa sulmuesin Roberto Firmino, i cili u lëndua ndaj Arsenalit, përcjellë “lajmi.net”.

Ndërkohë, për “The Reds” nuk do të startojnë as Jordan Henderson dhe Daniel Sturridge.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të ndeshjes që fillon në ora 17:30. /Lajmi.net/

sport-preview-manchester-city

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Jurgen Klopp, Pep Guardiola

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy