Gruaja e Xabi Alonsos në Facebookun e Bayernit, e pabesueshme çfarë ndodh (FOTO) – Lajmi.net
Gruaja e Xabi Alonsos në Facebookun e Bayernit, e pabesueshme çfarë ndodh (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:27, 12 February 2017
Xabi Alonso në fitoren 0:2 te Bayern Munich ndaj Inglostandt ka regjistruar paraqitjen e 800 në karrierën e tij.

Bayern Munich ka përgëzuar mesfushorin spanjoll për këtë të arritur në karrierën e tij.

Ata e kanë uruar me një fotografi të tij me bashkëshorten, e cila është përgëzuar për dukjen e saj.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball