Griezmann: Juventus – Real Madrid, ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Griezmann: Juventus – Real Madrid, ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:46, 18 May 2017
Antoine Griezmann ka parashikuar finalen e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Antoine Griezmann beson se Juventus do ta mposhtë Real Madridin në finalen e Ligës së Kampionëve.

“Juventus do ta fitojë Ligën e Kampionëve”, deklaroi Griezmann për “El Larguero”, përcjell “lajmi.net”.

“Kurse, Gigi Buffon e meriton Topin e Artë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball