Golashënuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës (FOTO) – Lajmi.net
Golashënuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 20:55, 28 February 2017
Garë interesante në ligat kryesore të futbollit, po bëhet edhe për golashënuesit më të mirë të këtij edicioni.

E gara kryesore po zhvillohet në Premierligë, ku Harry Kane, Romelu Lukaku dhe Alexis Sanchez kryesojnë me nga 17 gola të shënuara, ndërsa pas lënë Costan me 16 gola, dhe Ibrahimovicin me 15./Lajmi.net/

Premierligë:

La Liga:

Serie A:

Bundesliga:

Ligue 1:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

 

 

Fjalët kyçe: La Liga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown