Godet Bunjaku: Nëse ky futbollist i Kosovës vazhdon kështu, unë nuk do ta ftojë më! – Lajmi.net
Godet Bunjaku: Nëse ky futbollist i Kosovës vazhdon kështu, unë nuk do ta ftojë më!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:38, 20 March 2017
Albert Bunjaku po flet tani në konferencë për ndeshjen me Islandën.

“Herolind Shala është ftuar sepse edhe ka luajtur mirë në ndeshjen e kaluar me Turqinë”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Mirëpo, ai duhet të ngrit nivelin sepse konkurrenca është e madhe”.

“Nëse ai vazhdon në këtë mënyrë, nuk do të ftohet për ndeshjen e ardhshme”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball