Galaxy Note 9 – ja sa do të kushtojë (Video) – Lajmi.net
Galaxy Note 9 – ja sa do të kushtojë (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:58, 9 August 2018
Galaxy Note 9 është duke u prezentuar tani dhe sigurisht është smartfoni më i mirë në treg deri më tani.

Sigurisht – edhe i kushtueshëm, transmeton Lajmi.net

Galaxy Note 9 pritet që të ketë një çmim fillestar prej 1250 dollarë.

Prezantimi i smartfonit më të ri nga Samsung është duke vazhduar ende./Lajmi.net/ 

Lexo po ashtu: 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO