Galaxy Note 9 – kamera më e fuqishme ndonjëherë në historinë e smartfonëve (Video)

17:35 | 9 Gusht 2018

Është duke ndodhur tani – prezantimi i pajisjes më të fuqishme të teknologjisë së smartfonëve.

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë kamerën më të fuqishme në historinë e prodhimit të smartfonëve, transmeton Lajmi.net

Galaxy Note 9 do të ketë kamerë e cila stabilizon dritën dhe inçizon jashtëzakonisht bukur në flow dhe fast motion.

Gjithashtu Note 9 mundëson të shkrepni fotografi duke përdorur lapsin i cili është i pajisur me bluetooth dhe shumë gjëra brenda telefonit mund t’i bëni me të./Lajmi.net/