Galaxy Note 9 – super-kompjuteri që mund ta mbani në gjep (Video)

17:38 | 9 Gusht 2018

Galaxy Note 9 po konsiderohet si një super-kompjuter që mund ta mbani në gjep.

Kjo pasi atë mund ta lidhni me kompjuterin tuaj nëpërmjet Samsung DeX me kompjuterin tuaj, transmeton lajmi.net

Prezantimi performancave të shkëlqyera të smartfonit po vazhdon dhe ju mund ta shihni atë në videon mëposhtë LIVE./Lajmi.net/