Formacioni më i mirë i grupeve në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Formacioni më i mirë i grupeve në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:33, 14 December 2017
Cristiano Ronaldo është në këtë formacion, ndërsa jashtë formacionit ka mbetur Leo Messi.

PSG ka më së shumti lojtarë në formacionin e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, gjithsej katër (Areola, Kurzawa, Alves dhe Neymar).

Liverpool ka dy lojtarë, ndërsa nga një lojtarë kanë edhe Real Madrid, Basel, Manchester City, Manchester United dhe Chelsea.

Cristiano Ronaldo është në këtë formacion, ndërsa jashtë formacionit ka mbetur Leo Messi.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush