Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:49, 9 March 2018
UEFA ka përzgjedhur formacionin e javës në Ligën e Kampionëve.

Këtë javë, në Ligën e Kampionëve janë zhvilluar ndeshjet e kthimit të 1/8 fazës finale.

Real Madrid, ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e kthimit ndaj PSG, me Cristiano Ronaldon që pati një tjetër ditë të mirë.

Befasia e kësaj jave në Ligën e Kampionëve, ka qenë Baseli, që ka mposhtur 1:2 në udhëtim Manchester Cityn, por pa arritur ta eliminojë.

Në çerekfinale kanë kaluar edhe Juventusi dhe Liverpooli./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liga e Kampionëve

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble