Formacionet zyrtare: Young Boys – Skënderbeu – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Young Boys – Skënderbeu
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:19, 7 December 2017
Ndeshja fillon në ora 19:00.

Young Boys dhe Skënderbeu kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon në ora 19:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Young Boys:

Skënderbeu: Shehi, Mici, Jashanica, Aliti, Gavazaj, Nimaga, Muzaka, Beneyam, Sahiti, Vangjeli, Lilaj.

Fjalët kyçe: Skënderbeu, Young Boys

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan