Formacionet zyrtare: Roma – Juventus – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Juventus
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:46, 13 May 2018
Roma dhe Juventus zhvillojnë derbin e javës së 37-të në Serie A.

Kjo ndeshje, bëhet edhe më e rëndësishme kur dihet se Juventusi me një barazim shpallet kampion në Serie A, për të shtatën herë radhazi.

Ndeshja mes Romës dhe Juventusit, fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Juventus: Szczesny; De Sciglio, Barzagli, Rugani, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Bernardeschi, Dybala, Mandzukic; Higuain

Fjalët kyçe: AS Roma, Juventus, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper