Formacionet zyrtare: Mainz – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Mainz – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:47, 3 February 2018
Mainz dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 15:30.

Mainz pret sot Bayern Munichun në kuadër të Bundesligës.

Skuadra kampione në fuqi është mysafire në kërkim të fitores së re për ta përforcuar kryesimin në tabelë.

Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 15:30. /Lajmi.net/

scha_1517665120-6525389

rashicaa_1517665002-125383

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Mainz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels