Formacionet zyrtare: Inter – Napoli – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Inter – Napoli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:35, 11 March 2018
Kryendeshje e xhiros së 27-të të Serie A luhet në ‘San Siro’.

Është skuadra e Interit që pret Napolin, në një ndeshje shumë të rëndësishme për të dy skuadrat.

Derisa Interi kërkon vendin e katërt për Ligën e Kampionëve, Napoli do të bëjë çmos të mbetet në garën për titull.

Ndeshja mes Interit dhe Napolit fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Inter:

Napoli:

Fjalët kyçe: Inter, Napoli, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals