Formacionet zyrtare: Francë – Spanjë (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Francë – Spanjë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:14, 28 March 2017
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes miqësore Francë - Spanjë.

Formacionet zyrtare:

Francë:

Spanjë: De Gea, Carvajal, Ramos, Pique, Alba, Busquets, Koke, Isco, Iniesta, Pedro, Morata.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2