Formacionet zyrtare: Dortmund – Augsburg – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Dortmund – Augsburg
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:37, 26 February 2018
Sonte me fillim nga ora 20:30 zhvillohet ndeshja e fundit e xhiros së 24-të të Bundesligës gjermane.

Është Borussia Dortmund që në ‘Signal Iduna Park’ pret skuadrën e Augsburgut.

Trajnerët e të dy skuadrave kanë bërë publike formacionet e kësaj sfide.

Formacionet zyrtare:

Borussia Dortmund: Bürki, Götze, Reus, Schürrle, Sokratis, Piszczek, Castro, Schmelzer, Weigl, Toprak, Batshuayi.

Augsburg:

/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO