Formacionet zyrtare: Chelsea – Burnley – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Chelsea – Burnley
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:04, 12 August 2017
Chelsea dhe Burnley kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Stamford Bridge.

Chelsea: Courtois, Rudiger, Luiz, Cahill, Azpilicueta, Kane, Fabregas, Alonso, Willian, Batshuayi, Boga.

Burnley: Heaton, Lowton, Tarkowski, Mee, Ward, Gumundsson, Cork, Hendrick, Defoue, Brady, Vokes.

Fjalët kyçe: Burnley, Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush